Firma TOMSTOL S.J. istnieje od 1986 roku i od początku swojej działalności już blisko 30 lat zajmujemy się stolarstwem, produkcją stolarki budowlanej, oferując szeroką gamę wyrobów, oddajemy do dyspozycji naszym klientom swoje doświadczenie i wiedzę, stąd też dziś możemy poszczycić się solidną pozycją na rynku stolarki.

Dziś nasza firma w widoczny sposób wyróżnia się na nieco zatłoczonej arenie producentów wysokiej jakości wyrobów stolarskich . Nasze produkty cechuje szczególna trwałości, solidności i estetyka wykonania.

Zapewniamy kompetentną obsługę sprzedaży, poprzez specjalistyczne doradztwo techniczne naszego personelu w dziale obsługi klienta.

Nieustanne poszukiwania rozwiązań, bieżące wdrażanie nowoczesnych technologii produkcji, jakość naszych wyrobów, grupy montażowe firmy świadczące usługi instalacji zamówionych produktów ich uruchamiania i odbioru technicznego oraz późniejszy serwis techniczny, który gwarantuje serwisowanie i konserwację naszych wyrobów w każdym miejscu ich zamontowani , sprawiły że firma TOMSTOL jest w czołówce producentów drewnianych okien, drzwi i nietypowych elementów stolarskich do wykończenia budynków.

Całość procesu produkcji jest kontrolowana przez wyspecjalizowaną kadrę techniczną która steruje właściwym przebiegiem procesu produkcji, zgodnie z wdrożonymi przepisami systemu nadzoru nad jakością ISO 9001-2000.

Wyroby firmy TOMSTOL tworzone są z myślą o wymagających potrzebach klientów, aby zapewnić niepowtarzalny charakter każdego domu w którym są montowane. Pełna gama produktów sprosta zapotrzebowaniu małej i dużej inwestycji budowlanej.

Oprócz przyjętych standardowo rozwiązań istnieje możliwość wprowadzania zmian aby wykonać produkt na miarę każdego klienta.