Znajdujące się w naszej ofercie wzory drzwi to tylko swobodna propozycja. Tak naprawdę wykonamy każdy wzór znajdujący się na runku, każdy projekt dostarczony przez klienta, to tylko kwestia wyobraźni. Wykonujemy zabudowy ościeży i wnęk, drzwi przesuwane i składane, drzwi z naświetlami, przeszklone ścianki, nowoczesne drzwi płytowe w egzotycznych okleinach i wiele innych rozwiązań.

Budowa i wyposażenie standardowe produkowanych przez nas drzwi wewnętrznych:

  • Ramy wykonywane są z drewna sosnowego w technologii ramiaka klejonego warstwowo i obłogowanego obłogiem z drewna sosnowego, olchowego, mahoniowego lub dębowego w zależności od wybranego systemu
  • Ramy konstrukcyjne drzwi płytowych wykonywane są z drewna sosnowego okleinowane obustronnie płytą HDF. Wypełnienie wkład stabilizujący płyta otworowa Płyty drzwiowe wykończone są naturalną okleiną, standardowo przylgowe z zawiasami wkręcanymi. Za dopłata wykonujemy drzwi z krytymi zawiasami oraz magnetycznym zamkiem.
  • Płyciny z płyty MDF w okleinie naturalnej.
  • Ościeżnica wykonana jest z drewna i płyty MDF, obłogowana wybranym gatunkiem drewna, regulowana na całą szerokość muru, wyposażona w uszczelkę przymykową.
  • Drzwi są barwione w procesie impregnacji a następnie polakierowane ostatecznie. Występujące na powierzchni drzwi różnice w wybarwieniu oraz pomiędzy skrzydłami i ościeżnicami, są charakterystyczne dla naturalnego drewna zastosowanego do ich produkcji i nie podlegają reklamacji.
  • Zamek o rozstawie 72mm.
  • Zawiasy regulowane 3D.
  • Szyba w drzwiach przeszklonych – ornament do wyboru przez Klienta

Drzwi wewnętrznych ze szklanym skrzydłem:

  • Skrzysło drzwi wykonane jest z hartowanego szkła grubości 8mm w wybranym wzorze i kolorze.
  • Systemowe okucia do szklanych drzwi – zawiasy i zamek z integralną klamką.

Firma TOMSTOL produkuje schody drewniane samonośne i na konstrukcje betonowe wg indywidualnych projektów. Nasze schody cechuje szczególna trwałości, solidności i estetyka wykonania. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie zapewniając naszym klientom kompetentną obsługę i doradztwo.

Nieustanne poszukiwania rozwiązań, bieżące wdrażanie nowoczesnych technologii produkcji zapewnia najwyższą jakość naszych wyrobów. Do produkcji używamy najwyższej jakości drewna krajowego i egzotycznego. Balustrady do schodów wykonywane są z drewna, elementów kowalstwa artystycznego oraz stali nierdzewnej.

W ofercie posiadamy również podłogi z różnych gatunków drewna krajowego i egzotycznego, parapety, blaty kuchenne, zabudowy wnętrz, sufity w drewnie, boazerie, listwy itp.

Całość procesu produkcji jest kontrolowana przez wyspecjalizowaną kadrę techniczną która steruje właściwym przebiegiem procesu produkcji.
Nasze wyroby tworzone są z myślą o wymagających potrzebach klientów , aby zapewnić niepowtarzalny charakter każdego domu w którym są montowane.